O firmie
Spółka TARNOPAK Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów. Ze względu na specyfikę działalności celem nadrzędnym Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK jest dostarczanie swoim klientom wyrobów o najwyższej jakości zapewniając jednocześnie możliwie najmniejszy wpływ na środowisko.

czytaj więcej
Kartonowe tuleje szalunkowe
Pakujemy na okrągło!

Opakowania specjalne

Pojemniki na drut

Konstrukcja pojemnika:

Pojemnik na drut okrągły (zgodny z normą DIN-EN 60264-1) wykonany jest w postaci bębna tekturowego obręczowego z umocowaną centrycznie wewnątrz tuleją tekturową. Pojemnik wyposażony jest w uchwyty ułatwiające jego przemieszczanie.

Dodatkowo w pobocznicy bębna może znajdować się otwór pozwalający na kontrolę stanu drutu.

Produkowane przez nas pojemniki na drut okrągły zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Parametry techniczne pojemnika:

Średnica wewnętrzna pojemnika [mm]: 500; 584

Wysokość bębna [mm]: 800; 700

Średnica tulei centrującej [mm]: 305; 392

Kosze na śmieci

Konstrukcja koszy na śmieci:

Kosze na śmieci wykonywane są na bazie hoboków metalowych. Pojemności i wykończenie (lakierowanie) tak jak dla hoboków metalowych.

Kosze występują w dwóch odmianach:

1. Wolnostojące, wyposażone są w uchylne wieko otwierane za pomocą dźwigni

2. “Parkowe” , bez wieka, mocowane do stalowej rury wkopywanej w ziemię

 

Opakowania specjalne

Pojemniki specjalnego przeznaczenia wykonywane są w postaci hermetycznych opakowań metalowych lub tekturowo – metalowych o przekroju kołowym. Wewnątrz pojemników może być stosowana armatura w postaci pierścieni tekturowych o różnych średnicach i długościach, umożliwiające unieruchomienie zawartości pojemnika. Dodatkowo do pojemników wykonujemy skrzynie transportowe ze sklejki wodoodpornej.

 

Opakowania na zużyte świetlówki

Konstrukcja pojemnika:

Opakowania na zużyte świetlówki wykonane są na bazie bębnów tekturowych zwijanych spiralnie. Powierzchnia bębna jest impregnowana co zwiększa odporność opakowania na wilgoć i wytrzymałość w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Dno i wieko opakowania wykonane są z płyty pilśniowej.


Parametry techniczne pojemnika:

Średnica wewnętrzna bębna [mm]*: 392; 500

Wysokość bębna [mm]: 630; 1230; 1530

Pojemność bębna [l]: 73; 110; 148; 184; 217; 270


Zastosowanie pojemnika:

Opakowania na zużyte świetlówki produkowane przez Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK służą do przechowywania i transportu zużytych świetlówek liniowych przed procesem ich utylizacji. Nasze opakowania na zużyte świetlówki posiadają ates UN.

Oferta firmy Tarnopak