O firmie
Spółka TARNOPAK Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów. Ze względu na specyfikę działalności celem nadrzędnym Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK jest dostarczanie swoim klientom wyrobów o najwyższej jakości zapewniając jednocześnie możliwie najmniejszy wpływ na środowisko.

czytaj więcej
Kartonowe tuleje szalunkowe
Pakujemy na okrągło!

Hoboki metalowe

Hoboki metalowe

Konstrukcja hoboków:

Pobocznica wykonana jest z blachy stalowej. Dno mocowane jest na stałe w sposób zapewniający szczelność bębna. Wieko może być mocowane na stałe lub zdejmowane (hobok,) mocowane do pobocznicy przy pomocy obręczy zaciskowej z zamkiem dźwigniowym.

W wieku mocowanym na stałe może być wykonany otwór wlewowy o średnicy 190 mm zamykany wciskanym wieczkiem, lub otwór o średnicy ok. 52 mm zamykany specjalnym korkiem z tworzywa sztucznego.


Parametry techniczne hoboków:

Średnica wewnętrzna hoboków [mm]: 280; 298; 375

Pojemność hoboków [l]: 22; 25; 30; 50; 57

Wysokość hoboków [mm]: 350; 385; 455; 320; 490; 565


Zastosowanie hoboków:

Hoboki metalowe przeznaczone są do transportu i pakowania materiałów takich jak: smary, masy bitumiczne, materiały sypkie, farby, itp.

Bębny i hoboki mogą być malowane (na zewnątrz i wewnątrz) lakierami proszkowymi na dowolny kolor dostępny w handlu. Mogą być również wykonane jako ocynkowane.

Oferta firmy Tarnopak