O firmie
Spółka TARNOPAK Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów. Ze względu na specyfikę działalności celem nadrzędnym Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK jest dostarczanie swoim klientom wyrobów o najwyższej jakości zapewniając jednocześnie możliwie najmniejszy wpływ na środowisko.

czytaj więcej
Kartonowe tuleje szalunkowe
Pakujemy na okrągło!

O firmie

 Spółka TARNOPAK Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów.

Nasza oferta to szeroka gama produktów począwszy od bębnów tekturowych obręczowych i bezobręczowych poprzez hoboki i bębny metalowe, tuleje tekturowe, szpule nawojowe; do opakowań stanowiących połączenie metalu, tektury i drewna.

Nasza lokalizacja to Polska południowo-wschodnia. Siedziba nasza mieści się na terenie Zakładów Tworzyw Sztucznych GAMRAT S.A. (dojazd -Brama południowa – 200 m.) w Jaśle.

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością oparty o wymagania międzynarodowych norm ISO 9001: 2000. Miło jest nam również poinformować, że w 2007 roku TARNOPAK uzyskał certyfikat spełniania wymagań NATO wg normy AQAP 2120.

W oparciu o powyższą politykę przyjęto szczegółowe cele jakościowe, których realizacja jest szczegółowo przestrzegana i analizowana w ramach przeglądów dokonywanych okresowo przez kierownictwo spółki.

Historia firmy

Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK rozpoczął swą działalność w 1999 r jako spółka prawa handlowego, przejmując produkcję opakowań od Podkarpackich Zakładów Produkcyjnych INCO-Veritas S.A. Wraz z technologią i środkami produkcji TARNOPAK zasilili także pracownicy z długoletnim stażem w produkcji opakowań. W 2003 r., zakład który funkcjonował w Tarnowcu k/Jasła, został przeniesiony do Jasła.

Stała modernizacja parku maszynowego zaowocowała znaczącym zwiększeniem zdolności produkcyjnych zakładu.

Funkcjonujący w zakładzie system zarządzania jakością wg ISO 9001 zostały certyfikowane w roku 2003 przez Det Norske Veritas (DNV). Dodatkowo, w roku 2007 TARNOPAK uzyskał certyfikat spełniania wymagań wg normy AQAP 2120.

Aprobaty i bezpieczeństwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. zadbał o odpowiednie certyfikaty dla swoich wyrobów. Tuleje szalunkowe naszej produkcji opatrzone są certyfikatem na znak bezpieczeństwa “B”, a bębny tekturowe i hoboki metalowe posiadają certyfikaty na opakowania dla materiałów niebezpiecznych wydawane przez Centralny Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Opakowań.


Certyfikat Nr UN/16/827/20 na opakowania dla materiałów niebezpiecznychCertyfikat Nr UN/16/865/19 na opakowania dla materiałów niebezpiecznychCertyfikat Bezpieczeństwa Nr B/02/009/17Certyfikat Nr UN/16/1170/20 na opakowania dla materiałów niebezpiecznychCertyfikat ISO 9001:2015Certyfikat AQAP 2110:2016

Nagrody i wyróżnienia

Nasze zaangażowanie w pracę, jej wyniki oraz jakość naszych produktów zostały wielokrotnie docenione, czego dowodem są liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznane Zakładowi Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o.


Gazele Biznesu 2013 – “14 edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm”


Gepardy Biznesu 2012 – “7 edycja konkursy za dynamiczny rozwój”

Gazele Biznesu 2012 – “13 edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm”


Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2012 – “Za pojemnik na zużyte świetlówki kompaktowe”


Medal Acanthus Aureus – “Za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy”


Innowator Podkarpacia – “Za pojemnik na zużyte świetlówki kompaktowe”


Panteon Polskiej Ekologii – “Za wprowadzenie polityki jakości i zarządzania środowiskowego”


Wielka Mała Firma


Srebrny Kask – “Za szalunkową formę tekturową okrągłą”


Podkarpacki Klub Biznesu – “Na najlepszą firmę w regionie podkarpackim pod względem aktywności eksportowej”


Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich – “Za pojemnik na drut okrągły”


Międzynarodowe Targi Budownictwa Tarbud – “Za szalunkową formę tekturową okrągłą”


Złota Syrenka – “Za szalunkową formę tekturową okrągłą”